Havajská masáž Lomi-Lomi

90 minutová Havajská exotická masáž Lomi Lomi, označována jako perla mezi masážemi vychází z plynulých hmatů, při kterých se využívají hlavně lokty a předloktí. Masáž je hluboce relaxační, dostává tělo i psychiku do harmonie, a velmi se liší od masáží západního světa. Zaměřuje se na aspekt fyzické, psychické, duchovní i energetické stránky. Zároveň výborně působí jako regenerace po sportovní zátěži, ale i na krevní oběh a tok lymfy. 

Relaxační masáž

90 minutová klasická relaxační masáž, má uklidňující účinek, odbourává stres a pomáhá udržovat zdraví. Masáž je prováděna prsty a dlaněmi.

Baňkování

60 minutová masáž Baňkování je masáž, která se provádí pomocí skleněných baněk. Díky podtlaku se kůže a tkáň intenzivně prokrví, čehož klasická masáž nedosáhne. Baňky tak dokážou odstranit bolesti páteře, pohybového aparátu a zároveň uvolnit zatuhlé svaly.

Masáž lávovými kameny

90 minutová masáž Lávové kameny jsou velmi příjemnou relaxační masáží, u které si krásně odpočinete. Teplo kamenů dokáže rozproudit energii v těle, zrychlit metabolismus, uvolnit zatuhlé svaly, odstranit deprese či úzkostné stavy. 

Sportovní masáž 

90 minutová Klasická sportovní masáž má povzbuzující účinek na výkonnost, uvolňuje napjaté svalstvo a vyživuje klouby. Masáž je prováděná prsty a dlaněmi.

Indická masáž hlavy

30 minutová Indická masáž hlavy, je hluboce relaxační masáž, která se provádí v sedě. Masíruje se krk, ramena, uši, hlava a obličej. Masáž odstraňuje stres, napětí, migrény a také je ideální pro krční páteř.