Havajská masáž Lomi-Lomi

90 minutová Havajská masáž Lomi Lomi, je právem označována jako perla mezi masážemi. Masáž vychází z plynulých hmatů, při kterých se používají lokty a předloktí. Masáž je hluboce relaxační, do harmonie dostává nejen psychiku, ale díky silnějšímu tlaku i zatuhlé svaly. Masáž se velmi liší od masáží západního světa. Zaměřuje se na aspekt fyzické, psychické, i energetické stránky. Zároveň výborně působí jako regenerace po sportovní zátěži, ale i na krevní oběh a tok lymfy. U masáže Lomi-Lomi se během 90 minut masíruje celé tělo (záda,krk, šíje, ruce,nohy zepředu i zezadu, obličej)

Baňkování

60 minutová masáž Baňkami intenzivně prokrví kůži a tkáň, čehož klasická masáž prováděna prsty nedosáhne. Baňky díky podtlaku mohou odstranit bolesti páteře, pohybového aparátu a zároveň uvolnit zatuhlé svaly. U baněk se během 60 minut masírují záda a případně část, která Vás bolí (kyčle, koleno...) 

Klasická masáž

90 minutová klasická relaxační masáž, má uklidňující účinek, odbourává stres a pomáhá udržovat zdraví. Masáž je prováděna prsty a dlaněmi. U klasické masáže se během 90 minut masíruje Vámi zvolená část těla (záda,šíje,krk,ruce,nohy).

Indická masáž hlavy

30 minutová Indická masáž hlavy, je hluboce relaxační masáž, která se provádí v sedě. Masíruje se krk, ramena, uši, hlava a obličej. Masáž odstraňuje stres, napětí, migrény a také je ideální pro krční páteř.

Masáž lávovými kameny

90 minutová masáž Lávovými kameny je velmi příjemnou relaxační masáží, u které si krásně odpočinete. Teplo kamenů dokáže rozproudit energii v těle, zrychlit metabolismus, uvolnit zatuhlé svaly, odstranit deprese či úzkostné stavy. U masáže s lávovými kameny se během 90 minut masírují nohy zezadu, záda, krk a šíje.